dzieci----- młodzież----- dorośli----- lekcje indywidualne

Kurs tańca dla seniorów Lublin

dla par i singli

tańce użytkowe, tańce towarzyskie, salsa, disco, formy dowolne

Zajęcia w tej grupie dostosowane są zarówno intensywnością jak i programem do wieku uczestników. Korzyści zdrowotne będące wynikiem uczestnictwa w tej wszechstronnej formie ruchowej są nie do przecenienia. Szczególnie zachęcamy osoby będące już na emeryturze, czyli w okresie zmniejszonej aktywności ruchowej.

Ta forma zajęć może być wykorzystywana przez uczestników do nauki tańca, doskonalenia już posiadanych umiejętności lub jako rekreacja. Połączenie tych wszystkich możliwości jest doskonałym sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu, utrzymanie dobrej sprawności i kondycji fizycznej oraz zgrabnej sylwetki.

Aktualnie przyjęcia do grupy kursowej seniorów są zakończone. Wznowienie naboru nastąpi w drugiej połowie sierpnia, a rozpoczęcie zajęć w początkach września 2024 r.  Zgłoszenia poprzez  e-mail lub sms. W chwili obecnej proponujemy lekcje indywidualne.

Miejsce zajęć: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 przy ul. Radzyńskiej 5 (os. Czechów)
Cena: 85 zł za 4 tygodnie zajęć. Zajęcia po 60 minut.

Program nauczania: tańce użytkowe - swing dance, kompozycje dwukrokowe, trójkrokowe i czwórkrokowe, tańce dyskotekowe, salsa, blues, rock n' roll oraz tańce towarzyskie w wersji użytkowej - walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep, cha cha, rumba. Uczymy roli partnera w tańcu, sposobów prowadzenia partnerki i współpracy w parze.

Zachęcamy do lekcji indywidualnych - dla seniorów dodatkowa zniżka ceny. Dowiedz się więcej.

Zajęcia dla seniorów cechuje duża ilość tańców użytkowych. Dane strony zaktualizowane na dzień 14 stycznia 2024 r.