Szkoła Tańca
Andrzej Karczmarczyk

Lublin, ul. Radzyńska 5 (os. Czechów)

w bud. Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1

Informacje o zajęciach

Taniec w Lublinie:

dzieci----- młodzież----- dorośli----- lekcje indywidualne

Kurs tańca dla seniorów Lublin

dla par i singli

tańce użytkowe, tańce towarzyskie, salsa, disco, formy dowolne

Zajęcia w tej grupie dostosowane są zarówno intensywnością jak i programem do wieku uczestników. Korzyści zdrowotne będące wynikiem uczestnictwa w tej wszechstronnej formie ruchowej są nie do przecenienia. Szczególnie zachęcamy osoby będące już na emeryturze, czyli w okresie zmniejszonej aktywności ruchowej.

Ta forma zajęć może być wykorzystywana przez uczestników do nauki tańca, doskonalenia już posiadanych umiejętności lub jako rekreacja. Połączenie tych wszystkich możliwości jest doskonałym sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu, utrzymanie dobrej sprawności i kondycji fizycznej oraz zgrabnej sylwetki.

Zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu w wybranym dniu (poniedziałki lub środy) w godz. 17 - 18.15 (godzina może ulec zmianie).

Miejsce zajęć: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 przy ul. Radzyńskiej 5 (os. Czechów).
Cena: 85 zł za 4 tygodnie zajęć.

Program nauczania: tańce użytkowe - swing dance, kompozycje dwukrokowe, trójkrokowe i czwórkrokowe, tańce dyskotekowe, salsa, blues, rock oraz tańce towarzyskie w wersji użytkowej - walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep, cha cha, rumba. Uczymy roli partnera w tańcu, sposobów prowadzenia partnerki i współpracy w parze.

Przyjmujemy zgłoszenia na nowy kurs - wkrótce rozpoczęcie. Zgłoszenia poprzez e-mail lub sms. Zachęcamy również do lekcji indywidualnych.

Więcej informacji tel. 505 33 22 12

Zajęcia dla seniorów cechuje duża ilość tańców użytkowych. Dane strony zaktualizowane na dzień 28 stycznia 2023 r.