Szkoła Tańca
Andrzej Karczmarczyk

Lublin, ul. Radzyńska 5 (os. Czechów)

w bud. Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1

Informacje o zajęciach

Taniec w Lublinie:

dzieci------ młodzież------ dorośli------ seniorzy

Lekcje tańca indywidualne Lublin dla par i singli

tańce użytkowe, tańce towarzyskie, salsa, disco,
pierwszy taniec na wesele, choreografie dla nowożeńców

Lekcje indywidualne są szczególną formą nauki tańca polegającą na nauczaniu jednej osoby lub pary bez udziału innych uczestników. Realizowane są po wspólnym ustaleniu dni i godzin spotkań, często z pominięciem ramowych dni i godzin pracy szkoły. Program dostosowany jest indywidualnie do potrzeb uczestnika. Intensywność i czas trwania spotkań również zależy od indywidual-nych ustaleń. W nauczanych tańcach duży nacisk kładziemy na rolę partnera jako prowadzącego w parze i swobodny dobór kroków i figur.

Ta forma zajęć może być wykorzystywana przez uczestników do nauki tańca, doskonalenia już posiadanych umiejętności lub jako rekreacja. Połączenie tych wszystkich możliwości jest doskonałym sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu, utrzymanie dobrej sprawności i kondycji fizycznej oraz zgrabnej sylwetki.

Lekcje mogą obejmować wprowadzenie układu choreograficznego do nauczanego tańca, dlatego ta forma nauki, to najlepszy wybór dla nowożeńców chcących zaprezentować się w pierwszym tańcu.

! Istnieje możliwość prowadzenia lekcji indywidualnych w miejscu wskazanym przez uczestnika !

Odpłatność za zajęcia zależy od wymienionych wyżej czynników. Przy niskiej cenie oferujemy najwyższą jakość edukacji.

Cena: 100 zł za parę za 60 minut i 139 zł za 90 minut. Przy wykupieniu minimum 6 lekcji 90 minut lub 9 lekcji 60 minut cena spada do 90 zł za 60 minut i 129 zł za 90 minut od kolejnej lekcji.

Uwagi do zniżki: zniżka ceny nie dotyczy lekcji w soboty; lekcje muszą być realizowane minimum 1 raz w tygodniu.

W lekcjach indywidualnych mogą uczestniczyć 2, 3 lub 4 pary. Udział kolejnej pary każdorazowo powoduje dużą obniżkę ceny dla wszystkich par -

- patrz "cennik".  Wiek uczestników nie ma dla nas znaczenia.

Więcej informacji tel. 505 33 22 12

W lekcjach indywidualnych dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, którzy niemal wyłącznie chcą uczyć się tańców użytkowych. Strona zaktualizowana 19 września 2023 r.