dzieci----- dorośli----- seniorzy----- lekcje indywidualne

Nauka tańca dla młodzieży Lublin

dla par i singli

tańce użytkowe, tańce towarzyskie, salsa, disco, formy dowolne

Na tych kursach tańca największy nacisk kładziemy na tańce użytkowe i dyskotekowe będące podstawą ekspresji ruchowej na różnych imprezach tanecznych. Uczymy także wybranych tańców towarzyskich w wersji użytkowej.  Prezentujemy różnorodność kroków i figur tanecznych oraz kształcimy umiejętność dostosowania tych kroków i figur do granej muzyki, swobodnego doboru tych elementów podczas tańczenia.

W swojej ofercie posiadamy bardzo dużą ilość tańców użytkowych !!

Zapraszamy do grupy początkującej

Zajęcia w tej grupie będą się odbywały raz w tygodniu w piątki w godz. 19.15 - 20.30 (na życzenie uczestników dzień i godzina mogą ulec zmianie). Nabór od września 2023 r.

Miejsce zajęć: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 przy ul. Radzyńskiej 5 (os. Czechów). Cena: 110 zł za 4 tygodnie zajęć.

Program nauczania: tańce użytkowe - swing dance, kompozycje dwukrokowe, trójkrokowe i czwórkrokowe, tańce dyskotekowe, salsa, blues, rock oraz tańce towarzyskie w wersji użytkowej - walc angielski, walc wiedeński, tango, quickstep, cha cha, rumba, jive. Uczymy roli partnera w tańcu, sposobów prowadzenia partnerki i współpracy w parze.

Naukę tańców użytkowych w bardzo zawężonym zakresie można ograniczyć do kilku kroków. Strona zaktualizowana 14 stycznia 2024 r.