Kontakt:

tel. 505 33 22 12

szkolatanca.ak
@onet.pl

Szkoła Tańca
Andrzej Karczmarczyk

Lublin, ul. Radzyńska 5 (os. Czechów)

w bud. Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1

Informacje o zajęciach

Kursy i nauka tańca Świdnik

Informacji udzielamy telefonicznie pod numerem 505 33 22 12; zapisy poprzez e-mail: szkolatanca.ak@onet.pl

nauka tańca dla dzieci, młodzieży, dorosłych

kursy tańca, solo dla pań, taniec sportowy

salsa, hip hop, taniec towarzyski, disco dance, nowoczesny, tańce użytkowe, przygotowania do wesel, choreografie dla nowożeńców

Zajęcia
dla dorosłych

 

Kurs tańca dla dorosłych (grupa początkująca) - zajęcia w poniedziałki (możliwość śr lub pt)

Zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu w godz. 18.30-20.00 (godzina może ulec zmianie).

Opłata: 99 zł od osoby za 4 tygodnie zajęć.

Miejsce zajęć: w budynku Szkoły Podstawowej Nr 3 ul. Kopernika 9

Program nauczania: tańce użytkowe - kompozycje dwukrokowe, trójkrokowe i czwórkrokowe, rock, salsa, swing dance i tańce dyskotekowe oraz tańce towarzyskie w wersji użytkowej - walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep, samba, cha cha, rumba, jive. Uczymy także roli partnera w tańcu, sposobów prowadzenia partnerki i współpracy w parze. Trwają zapisy na nowy kurs tańca. Zgłoszenia poprzez e-mail lub sms.

 

Solo dla pań - zajęcia we wtorki i/lub w czwartki (grupa początkująca)

Zajęcia w tej grupie będą się odbywały raz w tygodniu po 75 minut w godzinach wieczornych. Trwa nabór uczestników. Opłata za 4 tygodnie zajęć wynosi 79 zł.
Zajęcia mają na celu kształtowanie estetyki ruchu, utrzymanie dobrej sprawności i kondycji fizycznej, zgrabnej sylwetki, kształtowanie poczucia rytmu oraz naukę kroków i figur tanecznych do muzyki latynoskiej /rumba, samba, salsa, cha cha i in./ i dyskotekowej.

 

Nowy nabór od września 2020

Zajęcia
dla młodzieży

Grupa I (hip hop i taniec nowoczesny)

Grupa młodzieżowa I - tańce: hip hop i taniec nowoczesny. Zajęcia odbywają się, we wtorki po 60 minut. Opłata wynosi 69 zł za 4 tygodnie zajęć. Tancerze będą mieli możliwość, prezentowania swoich umiejętności na pokazach i konkursach tańca oraz wyjeżdżania na letnie obozy.

Grupa II (tańce towarzyskie, salsa, disco)

Grupa młodzieżowa II - tańce towarzyskie standardowe i latynoamerykańskie, salsa, disco dance. Zajęcia będą się odbywały we wtorki po 90 minut. Trwa nabór uczestników. Opłata wynosi 89 zł za 4 tygodnie zajęć.
Uczestnicy będą mieli możliwość prezentowania swoich umiejętności na pokazach i turniejach tańca oraz wyjeżdżania na letnie obozy.

 

Nowe nabory od września 2020.

Zajęcia
dla dzieci

 

Uwaga:  indywidualne nabory uczestników zajęć dla dzieci w Świdniku są aktualnie wstrzymane.

Istnieje możliwość prowadzenia nowych zajęć dla grupy zorganizowanej. Zapraszamy.

Dzieci w wieku 3-4 i 5-7 lat

Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym podzielone są na dwie grupy: grupa w wieku 3-4 lat i 5-7 lat. Nauka obejmuje elementy muzyczno-ruchowe, prostą rytmizację, ogólne roztańczenie oraz kroki i figury takich tańców, jak: walc angielski, walczyk, cha-cha, makarena, rock and roll, polonez, disco, samba, polka, jive, salsa i inne. Dzieci mają możliwość prezentowania swoich umiejętności podczas zabaw i przedstawień okolicznościowych oraz imprez zewnętrznych. Czas zajęć w grupie młodszej wynosi do 30, a starszej 40 minut. Opłata odpowiednio 56 i 69 zł za 4 tygodnie przy zajęciach 1 raz w tygodniu.

Dzieci w wieku 8-12 lat (grupa początkująca)

Zajęcia w tej grupie wiekowej odbywają się we wtorki i trwają 60 min. Opłata wynosi 69 zł za 4 tygodnie. W programie nauczania są tańce towarzyskie standardowe i latynoamerykańskie, tańce dyskotekowe, nowoczesne i salsa. Dzieci będą miały możliwość prezentowania swoich umiejętności na pokazach i konkursach tańca oraz uczestniczenia w letnich obozach.

Dzieci i młodzież w wieku 11-16 lat (grupa początkująca hip hop i disco dance)

Zajęcia w tej grupie wiekowej odbywają się we wtorki i trwają 60 min. Opłata wynosi 69 zł za 4 tygodnie. W programie nauczania jest hip hop i disco dance. Tancerze będą mieli możliwość prezentowania swoich umiejętności na pokazach i konkursach tańca oraz uczestniczenia w letnich obozach.