Kontakt:

tel. 505 33 22 12

szkolatanca.ak
@onet.pl

Szkoła Tańca
Andrzej Karczmarczyk

Lublin, ul. Radzyńska 5 (os. Czechów)

w bud. Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1

Informacje o zajęciach

Lekcje tańca indywidualne Lublin

dla par i singli

tańce użytkowe, tańce towarzyskie, salsa, disco, pierwszy taniec na wesele, choreografie, solo dla pań w rytmach latynoskich i disco

Dla

pań, panów

i par

Lekcje indywidualne są szczególną formą nauki tańca polegającą na nauczaniu jednej osoby lub pary bez udziału innych uczestników. Realizowane są po wspólnym ustaleniu dni i godzin spotkań, często z pominięciem ramowych dni i godzin pracy szkoły. Program dostosowany jest indywidualnie do potrzeb uczestnika. Intensywność i czas trwania spotkań również zależy od indywidualnych ustaleń. W nauczanych tańcach duży nacisk kładziemy na rolę partnera jako prowadzącego w parze i swobodny dobór kroków i figur.

Ta forma zajęć może być wykorzystywana przez uczestników do nauki tańca, doskonalenia już posiadanych umiejętności lub jako rekreacja. Połączenie tych wszystkich możliwości jest doskonałym sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu, utrzymanie dobrej sprawności i kondycji fizycznej oraz zgrabnej sylwetki.

Lekcje indywidualne mogą obejmować wprowadzenie układu choreograficznego do nauczanego tańca.

Istnieje możliwość prowadzenia lekcji indywidualnych w miejscu wskazanym przez uczestnika.

Odpłatność za zajęcia zależy od wymienionych wyżej czynników i ustalana jest w drodze negocjacji. Przy niskiej cenie oferujemy wysoką jakość edukacji. W standardowych warunkach cena dla pary wynosi 79 zł za 60 minut. W lekcjach indywidualnych mogą uczestniczyć 2 lub 3 pary. Udział kolejnej pary każdorazowo powoduje obniżkę ceny dla wszystkich uczestniczących par.

Wiek uczestników nie ma dla nas znaczenia.

Bliższych informacji udzielamy telefonicznie: 505 33 22 12.

Zachęcamy do udziału w lekcjach osoby bez partnera.