dzieci----- młodzież----- seniorzy----- lekcje indywidualne

Nauka tańca dla dorosłych Lublin

dla par i singli

tańce użytkowe, tańce towarzyskie, salsa, disco, solo dla pań, formy dowolne

Na tych kursach tańca największy nacisk kładziemy na tańce użytkowe będące podstawą  ekspresji ruchowej na różnych imprezach tanecznych - dancingach, weselach, dyskotekach i innych. Prezentujemy różnorodność kroków i figur tanecznych oraz kształcimy umiejętność dostosowania tych kroków i figur do granej muzyki, swobodnego doboru tych elementów podczas tańczenia. W swojej ofercie posiadamy bardzo dużą ilość tańców użytkowych !

O zajęciach czytaj poniżej.

Taniec solo dla pań - grupa początkująca

Zajęcia w tej grupie będą odbywać się raz w tygodniu we wtorki w godz. 17.00-18.00. Zapisy trwają - zgłoszenia poprzez e-mail lub sms. Planowane rozpoczęcie 26 marca.

Cena: 85 zł za 4 tygodnie zajęć.

W programie: ćwiczenia sprawności i koordynacji ruchowej, kształcenie poczucia rytmu przy utworach muzycznych w różnym metrum, nauka i doskonalenie podstawowych i zaawanso-wanych ruchów tanecznych ciała, nauka kroków i figur tanecznych do muzyki disco, salsy, rock n' rolla, utworów swingowych, bluesa, tańców towarzyskich i wielu innych.

Kurs dla dorosłych - grupa początkująca

Zajęcia w tej grupie odbywają się raz w tygodniu, w środy w godzinach 18.30 - 20.00. Kurs rozpoczęty, przyjęcia trwają - zgłoszenia poprzez e-mail lub sms.

Zachęcamy osoby bez partnera - jest możliwość doboru partnera wśród osób zapisanych.

Miejsce zajęć: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 przy ul. Radzyńskiej 5 (os. Czechów).

Cena: 120 zł/os. za każde 4 tygodnie zajęć. Kurs nie jest ograniczony czasowo.

Program nauczania: tańce użytkowe - swing dance, kompozycje dwukrokowe, trójkrokowe
i czwórkrokowe, tańce dyskotekowe, salsa, blues, rock n' roll oraz tańce towarzyskie w wersji użytkowej - walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep, cha cha, rumba, jive. Uczymy roli partnera w tańcu, sposobów prowadzenia partnerki i współpracy w parze.

Kursy dla grup zorganizowanych możliwe są w każdej chwili po ustaleniu dni i godzin zajęć.

Kurs dla seniorów - grupa początkująca

Zajęcia w tej grupie będą się odbywały raz w tygodniu w wymiarze 75 minut. Trwa nowy nabór na kurs - wkrótce rozpoczęcie.

Wszystkie szczegóły dla grupy seniorów znajdują się na stronie "seniorzy"

Aktualizacja strony dokonana 11 stycznia 2024 r