Kontakt:

tel. 505 33 22 12

szkolatanca.ak
@onet.pl

Szkoła Tańca
Andrzej Karczmarczyk

Lublin, ul. Radzyńska 5 (os. Czechów)

w bud. Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1

Informacje o zajęciach

Nauka tańca dla dorosłych Lublin

tańce użytkowe, salsa, taniec towarzyski, solo dla pań - lekcje indywidualne, kursy, choreografie dla nowożeńców

Zajęcia

dla dorosłych

w parach i solo

 

Kursy tańca (grupy początkujące) - zajęcia w poniedziałki (możliwość śr lub pt)

Zajęcia w tych grupach będą się odbywały raz w tygodniu w wybranym dniu w godz. 19.00-20.30 (godzina może ulec zmianie).

Opłata: 89 zł od osoby za 4 tygodnie zajęć.

Miejsce zajęć: w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 przy ul. Radzyńskiej.

Program nauczania: tańce użytkowe - kompozycje dwukrokowe, trójkrokowe i czwórkrokowe, rock, salsa, swing dance i tańce dyskotekowe oraz tańce towarzyskie w wersji użytkowej - walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep, samba, cha cha, rumba, jive. Uczymy roli partnera w tańcu, sposobów prowadzenia partnerki i współpracy w parze. Trwają zapisy na nowy kurs tańca. Zgłoszenia poprzez e-mail lub sms.

Kurs tańca dla seniorów (dla osób 55+) - zajęcia w środy

Zajęcia w tej grupie będą się odbywały raz w tygodniu po 90 minut w godzinach wieczornych. Opłata za 4 tygodnie wynosi 89 zł od osoby. W programie nauczania są tańce użytkowe - swing dance, kompozycje dwukrokowe, trójkrokowe i czwórkrokowe, tańce dyskotekowe, salsa, blues, rock oraz tańce towarzyskie w wersji użytkowej - walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep, cha cha, rumba. Uczymy roli partnera w tańcu, sposobów prowadzenia partnerki i współpracy w parze. Trwają zapisy na nowy kurs tańca.  Zgłoszenia poprzez e-mail lub sms.

Kurs tańca (grupa zaawansowana)

Zajęcia w tej grupie odbywają się raz w tygodniu, we wtorki w godz. 18.00-19.30. Uczestnikami są osoby, które wcześniej uczęszczały na kursy tańca w naszej szkole lub w innych miejscach i chcą rozwijać swoje umiejętności taneczne. Opłata wynosi 89 zł za 4 tygodnie zajęć. W programie nauczania są liczne tańce użytkowe z wykorzystaniem czwórkroków, trójkroków i dwukroków, w tym m.in. tańce dyskotekowe, salsa, blues, rock and roll i blues rock oraz tańce towarzyskie w wersji użytkowej /walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep, samba, cha cha, rumba, jive/. Chętnym zapewniamy możliwość startowania w konkursach i turniejach tańca.

Rozpoczęcie zajęć 1.09.2020.  Do grupy zaawansowanej przyjmujemy stale. Zgłoszenia poprzez e-mail lub sms.

Taniec solo dla pań - zajęcia w piątki (grupa początkująca 40+)

Zajęcia w tej grupie odbywają się raz w tygodniu w piątki po 60 minut w godzinach 18.50-19.50. Opłata za 4 tygodnie wynosi 79 zł.

Zajęcia mają na celu kształtowanie estetyki ruchu, utrzymanie dobrej sprawności i kondycji fizycznej, zgrabnej sylwetki, kształtowanie poczucia rytmu oraz naukę kroków i figur tanecznych do muzyki latynoskiej (rumba, samba, salsa, cha cha i in.) oraz dyskotekowej. Aktualnie nowe przyjęcia do tej grupy są wstrzymane.

 

Na kursy tańca przyjmujemy pary i osoby bez partnera.

Zapraszamy także osoby bez partnera.

Zapraszamy chętne pary na zajęcia dla zaawansowanych