Kontakt:

tel. 505 33 22 12

szkolatanca.ak
@onet.pl

Szkoła Tańca
Andrzej Karczmarczyk

Lublin, ul. Radzyńska 5 (os. Czechów)

w bud. Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1

Informacje o zajęciach

Nauka tańca dla dorosłych Lublin

taniec towarzyski, salsa, tańce użytkowe, solo dla pań - lekcje indywidualne, kursy, choreografie dla nowożeńców

Zajęcia

dla dorosłych

w parach i solo

Kursy tańca (grupy początkujące) - zajęcia w środy lub czwartki

Zajęcia w tych grupach będą się odbywały raz w tygodniu w wybranym dniu w godz. 19.00-20.30 (godzina może ulec zmianie).

Opłata: 96 zł od osoby za 4 tygodnie zajęć.

Miejsce zajęć: w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 przy ul. Radzyńskiej.

Program nauczania: tańce użytkowe - swing dance, kompozycje trójkrokowe i czwórkrokowe, blues, rock, salsa, tańce dyskotekowe oraz tańce towarzyskie w wersji użytkowej - walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep, samba, cha cha, rumba, jive. Uczymy roli partnera w tańcu, sposobów prowadzenia partnerki i współpracy w parze.

Zapisy na nowe kursy tańca rozpoczęte. Wkrótce rozpoczęcie kursu.

Kurs tańca (grupa zaawansowana)

Zajęcia w tej grupie odbywają się raz w tygodniu, we wtorki po 90 minut w godz. 18.45-20.15. Uczestnikami są osoby, które wcześniej uczęszczały na kursy tańca w naszej szkole lub w innych miejscach i chcą rozwijać swoje umiejętności taneczne. Opłata wynosi 96 zł za 4 tygodnie zajęć. W programie nauczania są liczne tańce użytkowe z wykorzystaniem czwórkroków, trójkroków i dwukroków, w tym m.in. tańce dyskotekowe, salsa, blues, rock and roll i blues rock oraz tańce towarzyskie w wersji użytkowej /walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep, samba, cha cha, rumba, jive/. Chętnym zapewniamy możliwość startowania w konkursach i turniejach tańca. Do grupy zaawansowanej przyjmujemy stale. Zgłoszenia poprzez e-mail lub sms.

Kurs tańca dla seniorów (dla osób 55+)

Zajęcia w tej grupie będą się odbywały raz w tygodniu, w piątki po 90 minut w godzinach wieczornych. Opłata za 4 tygodnie wynosi 96 zł. W programie nauczania są tańce użytkowe - swing dance, kompozycje dwukrokowe, trójkrokowe i czwórkrokowe, blues, rock, tańce dyskotekowe oraz tańce towarzyskie w wersji użytkowej - walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep, cha cha, rumba. Uczymy roli partnera w tańcu i współpracy w parze. Zgłoszenia poprzez e-mail lub sms. Planowane rozpoczęcie w październiku 2019 r.

Taniec solo dla pań - zajęcia w piątki (grupa początkująca 40+)

Zajęcia w tej grupie odbywają się raz w tygodniu w piątki po 60 minut w godzinach 18.50-19.50. Opłata za 4 tygodnie wynosi 79 zł.

Zajęcia mają na celu kształtowanie estetyki ruchu, utrzymanie dobrej sprawności i kondycji fizycznej, zgrabnej sylwetki, kształtowanie poczucia rytmu oraz naukę kroków i figur tanecznych do muzyki latynoskiej (rumba, samba, salsa, cha cha i in.) oraz dyskotekowej. Przyjęcia do nowej grupy od września 2019 r.

Na kursy tańca przyjmujemy pary i osoby bez partnera.

Zapraszamy chętne pary na zajęcia dla zaawansowanych.

Zapraszamy panie do nowej grupy.

Na ten kurs przyjmujemy pary i osoby bez partnera.